Idealne okulary!

idealne okulary

Okazuje sie, że około 670 milionów ludzi na całym świecie nie chodzi w okularach, mimo, iż ich potrzebują. To jeden z powodów, dla którego firma Eyejusters stworzyła idealne okulary, odpowiednie dla każdego! Jak to możliwe? Soczewki w oprawkach są stworzone w specjalny sposób...

Okulary za pomocą specjalnego pokrętła, są w stanie przesuwać szkła odpowiednio, aby były dopasowane do każdej wady wzroku. SlideLens, bo tak nazywają się nowo owstałe okulary, są wyprodukowane w szczególności dla mieszkańców krajów Trzeciego Świata, gdzie problem korekcji wady wzroku jest szczególnie rozpowszechniony.

Warto dodać, że SlideLens dostępny jest w dwóch modelach: dla krótkowidzów (od -5.00 do 0.00) oraz dalekowidzów (od 0.00 do + 4,5). Koszt nowatorskich okularów to 40 dolarów.

zalety okularów slidelens

Przygotowanie:

Artykuł prezentuje medyczne zagadnienia dotyczące funkcjonowania narządu wzroku, niemniej nie może zastępować specjalistycznej porady medycznej. W tym celu należy skonsultować się z lekarzem specjalistą. Zadbaj o Wzrok, czytając nasze porady oraz ... badając cyklicznie wzrok.

Podobne artykuły

 • aplikacja poprawiająca wzrok

  Aplikacja poprawiająca wzrok

  Co powiecie na aplikację, która jest w stanie przywrócić wzrok do stanu sprzed 10 lat? Oczy starzeją się wraz z wiekiem.

 • okulary wyostrzające słuch

  Okulary wyostrzające słuch

  Okulary te są przeznaczone dla osób, które oprócz tego, że mają problemy ze wzrokiem mają również kłopoty ze słuchem.

 • okulary zmuszające do mrugania

  Okulary zmuszające do mrugania

  Jedna z japońskich firm optycznych stworzyła okulary, które... prowokują do mrugania, aby zapobiegać zespołowi suchego oka.

Najpopularniejsze artykuły

Zostań naszym fanem

Wyszukiwarka artykułów